O nás

Spoľahnite sa na profesionálne služby našej spoločnosti

VIAC O SPOLOČNOSTI GWENT

Ako dlho sme na trhu?

Naša spoločnosť poskytuje svoje služby klientom už od roku 2012, kedy bola spustená testovacia prevádzka. Dnes sa môžeme pochváliť stovkami spokojných klientov.

Našou hlavnou zásadou je nepretržitá starostlivosť v kombinácii so zodpovednosťou, flexibilitou a dôrazom na odovzdanie kompletne dokončenej práce.

Spoločnosť sa vyznačuje presnosťou, diskrétnosťou a dodržaním dohôd, či už na úrovni zamestnanec – klient alebo nadriadený – zamestnanec.

o spoločnosti - Gwent.sk
naše ciele - Gwent.sk

BUDÚCNOSŤ S GWENT

Aké su naše ciele a ambície?

Cieľom spoločnosti je, aby naši klienti boli úspešní vo svojom podnikaní a aby nestrácali čas zbytočnými administratívnymi procesmi. Našou najlepšou referenciou je klient, ktorý ma dostatok voľného času a dosahuje svoje osobné i pracovné ciele.

Hlavným zámerom spoločnosti je zabezpečiť pre klientov tú najvyššiu možnú odbornosť a presnosť vo vykonávaní našej práce a rozširovať tento koncept do zahraničia, kde ja naším úmyslom budovať sieť dcérskych kancelárii s jednotnými postupmi a nástrojmi na ich plnenie.

Adam Čech

CEO spoločnosti

Pomôžeme vám s vaším podnikaním

S nami je jednoduché založiť živnosť, s.r.o., zabezpečiť komplexné služby pri kúpe či predaji spoločnosti alebo vykonať zmeny v záznamoch vašej spoločnosti či prenajať virtuálne sídlo.

Založenie s.r.o.

Jednoducho, bezstarostne a rýchlo pre vás založíme spoločnosť

Predaj spoločností

Využite profesionálnu pomoc pri predaji s.r.o.

Virtuálne sídlo

Sídlo spoločnosti na adrese v Bratislave

Likvidácia spoločnosti

Profesionálna pomoc pri ukončení podnikateľskej činnosti